هتل اپارتمان لوکس بومگردی شهر های پر بازدید

2 سال پیش املاک بابلسر   362 بازدید

-- هزار تومن

  • img
  • img
  • img
  • img
منطقه: بابلسر
قیمت: -- هزار تومن

منزل پل ارتباطی میان اجاره دهندگان مکانهای اقامتی شخصی و متقاضیان آنها به صورت روزانه و بدون واسطه می باشد. مکان اجاره ای می تواند، هر نوع مکان و منزل قابل سکونت از جمله ویلا، سوئیت، آپارتمان، اتاق، کلبه روستایی و حتی یک چادر در حیاط یک خانه باشد. پس منزل برای شما هم هست!

جزئیات

ظرفیت استاندارد ۱۰
متراژ زمین ۴۰۰
طبقه واحد ۲
نوع محل:
دربست
تیپ سازه دوبلکس
قوانین اضافی منزل پل ارتباطی میان اجاره دهندگان مکانهای اقامتی شخصی و متقاضیان آنها به صورت روزانه و بدون واسطه می باشد. مکان اجاره ای می تواند، هر نوع مکان و منزل قابل سکونت از جمله ویلا، سوئیت، آپارتمان، اتاق، کلبه روستایی و حتی یک چادر در حیاط یک خانه باشد. پس منزل برای شما هم هست!
قیمت آخر هفته ۰۹۰۰۰۰
قیمت پیک ۱۰۰۰۰۰۰۰
ظرفیت حداکثر ۱۰
روستا،منطقه محمود اباد
آدرس منزل پل ارتباطی میان اجاره دهندگان مکانهای اقامتی شخصی و متقاضیان آنها به صورت روزانه و بدون واسطه می باشد. مکان اجاره ای می تواند، هر نوع مکان و منزل قابل سکونت از جمله ویلا، سوئیت، آپارتمان، اتاق، کلبه روستایی و حتی یک چادر در حیاط یک خانه باشد. پس منزل برای شما هم هست!
تعداد طبقات 3
امکان برگزاری مراسم خیر
حداقل تعداد روز ۲
ساعت خروج ۱۲
ساعت ورود ۱۴
توضیحات امکانات منزل پل ارتباطی میان اجاره دهندگان مکانهای اقامتی شخصی و متقاضیان آنها به صورت روزانه و بدون واسطه می باشد. مکان اجاره ای می تواند، هر نوع مکان و منزل قابل سکونت از جمله ویلا، سوئیت، آپارتمان، اتاق، کلبه روستایی و حتی یک چادر در حیاط یک خانه باشد. پس منزل برای شما هم هست!
امکانات:
باربیکیو
پارکینگ
تجهیزات آشپزی
تراس
تلویزیون
حمام
صبحانه
کولر آبی
گرمایش
توضیحات منزل پل ارتباطی میان اجاره دهندگان مکانهای اقامتی شخصی و متقاضیان آنها به صورت روزانه و بدون واسطه می باشد. مکان اجاره ای می تواند، هر نوع مکان و منزل قابل سکونت از جمله ویلا، سوئیت، آپارتمان، اتاق، کلبه روستایی و حتی یک چادر در حیاط یک خانه باشد. پس منزل برای شما هم هست!
بافت منطقه:
درون شهری
کویری
ییلاقی
نوع ساختمان آپارتمان