اجاره ویلا نزدیک دریا شهر های پر بازدید

3 سال پیش املاک رشت   477 بازدید

100 هزار تومن

  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
منطقه: رشت
قیمت: 100 هزار تومن قابل مذاکره

 پس از ثبت یا ویرایش یک مکان اجاره ای، وضعیت مکان اجاره ای در وضعیت "منتظر تایید" قرار می گیرد. پس از بررسی منزل شمال، آن مکان در صورت تایید در وضعیت "فعال" قرار می گیرد و در صورتی که اطلاعات مکان اجاره ای نیاز به ویرایش داشته باشد، در وضعیت "نیاز به ویرایش" قرار می گیرد. دلیل عدم فعال سازی مکان اجاره ای، به صندوق پیغام کاربر ارسال می گردد. تا هنگامی که مکان اجاره ای در وضعیت فعال نباشد، دیگر کاربران قادر به مشاهده آن نخواهند بود.

جزئیات

ظرفیت استاندارد ۹
متراژ زمین ۴۰۰
متراژ ساختمان ۹۰
تعداد اتاق خواب ۳
طبقه واحد ۱
نوع محل:
دربست
تیپ سازه هم سطح
قوانین اضافی پس از ثبت یا ویرایش یک مکان اجاره ای، وضعیت مکان اجاره ای در وضعیت "منتظر تایید" قرار می گیرد. پس از بررسی منزل شمال، آن مکان در صورت تایید در وضعیت "فعال" قرار می گیرد و در صورتی که اطلاعات مکان اجاره ای نیاز به ویرایش داشته باشد، در وضعیت "نیاز به ویرایش" قرار می گیرد. دلیل عدم فعال سازی مکان اجاره ای، به صندوق پیغام کاربر ارسال می گردد. تا هنگامی که مکان اجاره ای در وضعیت فعال نباشد، دیگر کاربران قادر به مشاهده آن نخواهند بود.
قیمت آخر هفته ۱۵۰
قیمت پیک ۲۰۰
ظرفیت حداکثر ۱۰
تعداد تخت یک نفره ۹
تعداد تخت دو نفره ۲
روستا،منطقه محمود اباد
آدرس پس از ثبت یا ویرایش یک مکان اجاره ای، وضعیت مکان اجاره ای در وضعیت "منتظر تایید" قرار می گیرد. پس از بررسی منزل شمال، آن مکان در صورت تایید در وضعیت "فعال" قرار می گیرد و در صورتی که اطلاعات مکان اجاره ای نیاز به ویرایش داشته باشد، در وضعیت "نیاز به ویرایش" قرار می گیرد. دلیل عدم فعال سازی مکان اجاره ای، به صندوق پیغام کاربر ارسال می گردد. تا هنگامی که مکان اجاره ای در وضعیت فعال نباشد، دیگر کاربران قادر به مشاهده آن نخواهند بود.
تعداد طبقات ۲
امکان برگزاری مراسم خیر
حداقل تعداد روز ۲
ساعت خروج ۱۲
ساعت ورود ۱۴
توضیحات امکانات پس از ثبت یا ویرایش یک مکان اجاره ای، وضعیت مکان اجاره ای در وضعیت "منتظر تایید" قرار می گیرد. پس از بررسی منزل شمال، آن مکان در صورت تایید در وضعیت "فعال" قرار می گیرد و در صورتی که اطلاعات مکان اجاره ای نیاز به ویرایش داشته باشد، در وضعیت "نیاز به ویرایش" قرار می گیرد. دلیل عدم فعال سازی مکان اجاره ای، به صندوق پیغام کاربر ارسال می گردد. تا هنگامی که مکان اجاره ای در وضعیت فعال نباشد، دیگر کاربران قادر به مشاهده آن نخواهند بود.
امکانات:
استخر سرباز
باربیکیو
پارکینگ
تجهیزات آشپزی
تراس
تلویزیون
حمام
سرویس فرنگی
صبحانه
کولر آبی
کولر گازی
گرمایش
گیرنده دیجیتال
توضیحات پس از ثبت یا ویرایش یک مکان اجاره ای، وضعیت مکان اجاره ای در وضعیت "منتظر تایید" قرار می گیرد. پس از بررسی منزل شمال، آن مکان در صورت تایید در وضعیت "فعال" قرار می گیرد و در صورتی که اطلاعات مکان اجاره ای نیاز به ویرایش داشته باشد، در وضعیت "نیاز به ویرایش" قرار می گیرد. دلیل عدم فعال سازی مکان اجاره ای، به صندوق پیغام کاربر ارسال می گردد. تا هنگامی که مکان اجاره ای در وضعیت فعال نباشد، دیگر کاربران قادر به مشاهده آن نخواهند بود.
بافت منطقه:
ساحلی
نوع ساختمان سویت